milujeme leto
piatok 30. októbra 2020 17:37
MENU moje obľúbené
Zdieľajte na sociálnych sieťach
alebo si skopírujte odkaz
pre túto stránku :

Jadranské pobrežie Cesenatico Le Vele hotel ***+

Termíny a ceny podľa dopravy


Prebieha načítanie…
Tento hotel si práve {looking} {count} {users}.

Jadranské pobrežie - dovolenka leto 2020

Čo potrebujete k vydarenej dovolenke? Dobrý hotel za výnimočnú cenu? Ideálne neďaleko piesočnatej pláže s miernym vstupom do mora a dobrým vybavením? A keď vás zunuje pobyt pri mori, aby boli zaujímavé miesta nablízku - zábavné parky, nákupné centrá ... alebo veľká dávka histórie či neodmysliteľné krásy Talianska? Pridajte dobré jedlo, all inclusive služby a dovolenku snov vám práve ponúkame.

Od Cesenatica na severe až po Cattolicu na juhu sa tiahne pás príťažlivých pláži a atraktívnych miest v objatí Jadranského mora. Naše strediská sa nachádzajú v regiónoch Emilia Romagna a Ligúria. Ligúriu tvorí pobrežný pás pozdĺž Tyrhenského mora. Tiahne sa od hranice s Francúzskom až po hranicu s Toskánskom. Pri ceste do tejto lokality prechádzame cez Veneto, ktoré ukrýva tak charizmatické mestá ako Verona, Padova či Benátky. Jeho východnú časť tvorí pobrežie pri Jadranskom mori a dlhé kilometre čistých piesočnatých pláží. Chváli sa dlhou a slávnou históriou - veď Benátky boli mnohé stáročia bohatým a samostatným štátom so zvučným menom po celom svete. Náš cieľ cesty, oblasť Emilia Romagna a Ligúria, leží v strednom Taliansku. Emilia Romagna na východnom a Ligúria na západnom pobreží. Oba kraje sú bohaté na kultúru a zaujímavé mestá s typicky talianskou atmosférou. Spomeňme Ravennu - domov oslňujúcich mozaík, kozmopolitnú Bolognu či mesto Parma so slávnym parmezánom. Už dlhé desaťročia sem chodia dovolenkári bažiaci po osviežení v mori, aby tu vďaka plytkému pobrežiu a množstvu slnečných dní zažili chuť pravej letnej dovolenky. Okrem pláží ponúka oblasť Ligúria a Toskánsko možnosť zaujímavých výletov, z ktorých budete čerpať zážitky po celý život. Doprava autom totiž dáva možnosť zastaviť sa na zaujímavých miestach - cestou tam si skočte do romantického Trieste a pri návrate domov navštívte božské Benátky!

Taliansko

Benátky Jadranské pobrežie
počas vašej cesty autom je atrakciou číslo jeden Venezia, teda Benátky. Cestou na do Rimín totiž s istotou budete obchádzať toto krásne mesto, no a pri pobyte v Bibione ste priam v jeho susedstve. A to by bol naozaj hriech nezastaviť sa na romantickú prehliadku jeho uličiek v gondole, či aspoň na pravú taliansku kávu na námestí San Marco s typickou záplavou holubov :)
Padova Jadranské pobrežie
počiatky pravdepodobne najstaršieho mesta v severnom Taliansku siahajú do 12.-teho storočia pred n.l. Stáročia bolo jedným z hlavných kultúrnych a vzdelanostných centier krajiny. Okrem jednej z najstarších univerzít sveta, jednej z najväčších bazilík v Taliansku a Giottových fresiek sa tu nachádza i zaujímavé elipsovité námestie Prato della Valle, ktoré je označované za druhé najväčšie v Európe
Tématické a vodné parky Rimini Jadranské pobrežie
TEMATICKÉ A VODNÉ PARKY
Dovolenku budete tráviť v oblasti, ktorá je v rámci Európy jedinečná čo do koncentrácie rôznych zábavných parkov pre deti i dospelých. Uvádzame vám najlákavejšie z nich.

Pri pobyte v Riminách odporúčame:
Italia in Miniatura - vo Viserba di Rimini, zmenšeniny talianskych stavieb - www.italiainminiatura.com
Mirabilandia - zábavný park v Ravenne - www.mirabilandia.it
Fiabilandia - zábavný park v Miramare di Rimini - www.fiabilandia.net
Acquario di Cattolica - najväčšia ukážka jadranského vodného sveta - www.acquariodicattolica.it
Parco dell´Avanzione - Múzeum letectva, nachádza sa medzi Rimini a San Marino - www.museoaviazione.com
Aquafan - v stredisku Riccione nájdete najväčší vodný park v Taliansku - www.aquafan.it
Delfinárium - prehliadka delfínov priamo v Rimini - www.delfinariorimini.it
San Marino Adventures - dobrodružný park sa nachádza v San Maríne - www.sanmarinoadventures.sm
Indiana Golf - minigolf v stredisku Riccione - www.indianagolfriccione.it
Oasi Eden Park - park so zvieratami v Torre Pedrera di Rimini - www.oasiedenpark.it
Beach Village - vodný zábavný park v Riccione - www.beachvillagericcione.it
Skypark - dobrodružný park cca 35km od Rimín - www.skypark.it
Atlantica - vodný zábavný park v Casenatica (pri meste Cervia) - www.atlanticapark.it
Trieste Jadranské pobrežie
prístavné mesto, ktorého meno malo svoj cveng už za čias Habsburskej monarchie. Ešte pred príchodom do mesta vás uchváti krásna pobrežná cesta, ktorá pomaly klesá k mestu a poskytuje neuveriteľný výhľady na šíre more. Trieste je to historická a kultúrna križovatka, ktorá leží na talianskych hraniciach so Slovinskom a iba pár kilometrov od Chorvátska. Snáď najznámejšou pamiatkou je zámok Miramare, ktorý leží približne 8 km západne od mesta.
Verona Jadranské pobrežie
Verona má uchované pozoruhodné pamiatky z čias antiky, stredoveku i renesancie. V severnom Taliansku má jedny z najzachovalejších pamiatok z rímskeho obdobia. Čo ale možno bežného turistu láka do mesta viac, je slávny balkón zo Shakespearovho diela Rómeo a Júlia. Bez pochyby ide o najfotografovanejšie miesto regiónu.

Popis hotela

Oficiálne hodnotenie:

***Strana v katalógu:

48Webstránka:

www.levelecesenatico.itPoloha:

hotel sa nachádza v obľúbenom stredisku Cesenatico • iba 150 m od rozľahlej piesočnatej pláže a promenády, ktorá ponúka zábavné a športové atrakcieUbytovanie:

útulne zariadené 2-lôžkové izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek • klimatizácia • TV • trezor • sušič na vlasy • vlastné hygienické zariadenie (kúpeľňa so sprchou alebo vaňou, WC) • balkón alebo terasa • wifi (zdarma)Vybavenie:

vstupná hala s recepciou a posedením • výťah • reštaurácia • lobby bar • wifi (zdarma) • parkovanie (zdarma, v závislosti od kapacity)Stravovanie:

formou all inclusive

all inclusive raňajky formou bufetu • obedy a večere formou bufetu • neobmedzene nápoje počas jedál: voda, biele a červené víno, pivo, nealkoholické nápoje • all inclusive bar otvorený v čase 10:00 - 22:00 hod. ponúka neobmedzene: vodu, biele alebo červené víno, pivo, nealkoholické nápoje, džúsy, kávu s mliekom • národný likér • plážový servis (2 ležadlá a 1 slnečník na izbu)Pláže:

rozľahlá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do moraŠport a zábava:

iba 400 m od hotela sa nachádza obrovský vodný park Atlantica, www.atlanticacesenatico.com • hotel ponúka požičovňu bicyklov (zdarma) Len pre našich klientov ponúkame zvýhodnený 5-dňový vstup do fantastického akvaparku Atlantica od pondelka do piatku.

vodný park Atlantica vo vodnom parku Atlantica nájdete 6 fantastických bazénov a viac ako 1 000 metrov bláznivých toboganov! Tri tobogany Anaconda začínajú z veže vysokej 15 metrov a pohybujú sa vo vírivej a vzrušujúcej jazde viac ako 400 metrov. Adrenalín zažijete na tobogane Kamikaze, ktorého klesanie so sklonom 60% vám rozpumpuje krv v žilách. Tobogan Morbida je o niečo pomalšia, ale zato vzrušujúcejšia jazda. Detská vlna je ideálnou atrakciou pre vaše malé deti, ktoré sa môžu bezpečne zabaviť v tomto krásnom bazéne, tiež si môžu vychutnať niekoľko mini šmýkačiek a striekajúcich fontán. Vlnový bazén ponúka tri rôzne pohyby umelých vĺn. Uprostred bazéna sa objaví atol, kde sa konajú každodenné predstavenia a aktivity. Lenivá rieka je ideálna pre tých, ktorí si chcú medzi atrakciami oddýchnuť a načerpať nové sily na ďalšie zážitky. Na lenivej rieke sa plavíte člnom, ktorý vás prevedie viac ako 1 kilometer dlhou nezabudnuteľnou krajinou. Atlantica ponúka aj možnosť organizovania detských či rodinných osláv. Okrem iného si môžete zašportovať a rozhýbať svoje telo v aquagyme alebo sa zúčastniť veselých predstavení, ktoré vás určite pobavia. Neodolateľný vodný park je vhodný pre všetky vekové kategórie. Urobte veľkú radosť svojim deťom a prídite sa všetci zabaviť do najlepšieho vodného parku Atlantica. www.atlanticacesenatico.comNovinka v ponuke
Dieťa zdarma
Rodinná dovolenka
Slnečníky a ležadlá zdarma
Náš TIP
Buďte informovaní - prihláste sa
k odberu našich noviniek alebo si nás lajknite na Facebooku a neunikne Vám žiadna zľava

Odber noviniek