milujeme leto
pondelok 28. novembra 2022 23:47
MENU moje obľúbené
Zdieľajte na sociálnych sieťach
alebo si skopírujte odkaz
pre túto stránku :

Zakynthos Vassilikos Zante Imperial Beach hotelový komplex ****

Aktuálne podmienky vstupu do krajiny nájdete na stránke:
https://www.mzv.sk/cestovanie/covid19/obmedzenia-na-hraniciach

Termíny a ceny podľa dopravy


Prebieha načítanie…
Tento hotel si práve {looking} {count} {users}.

Zakynthos - dovolenka 

Grécky ostrov Zakynthos, nazývaný aj Zante, je tou pravou dovolenkovou voľbou pre všetkých milovníkov prírodných krás. Tento benátsky„kvet Východu,“ predstavuje unikátnu skladačku pre všetky zmysly. Uchvátia vás nádherné pláže, romantické zálivy, čarokrásne morské jaskyne, strmé neprístupné útesy či osamelé ostrovčeky. Všetky tieto divoké scenérie umocňuje nádherná zeleň okolitej krajiny vytvárajúca podmanivý kontrast s pestrou paletou modrých odtieňov mora, ktoré vie vyčarovať len dokonalá príroda.

K najkrajším, najnavštevovanejším a najviac fotografovaným miestam nielen v Grécku, ale v celosvetovom meradle, patrí nepochybne Navagio Beach s vrakom pašeráckej lode vyvrhnutým na romantickú pláž s drobučkými bielymi kamienkami. Obklopujú ju strmé útesy, tyrkysové more a zvlnené zelené kopce. Harmonická kombinácia bielej, zelenej a tykysovej dodáva tomuto miestu neuveriteľne podmanivé kúzlo. Jedinečnou atrakciou tejto vyhľadávanej dovolenkovej destinácie sú aj chránené morské korytnačky caretta-caretta, ktoré sem každoročne prichádzajú z teplých oblastí a vytvárajú si hniezdiská na chránených plážach Laganského zálivu. Počas dovolenky sa môžete vybrať na atraktívny lodný výlet, ktorého súčasťou je okrem kúpania sa v mori aj pozorovanie týchto živočíchov v ich prirodzenom prostredí. Aj v tohtoročnej sezóne sa môžete tešiť na pôvabne zelený Vassilikos, miesto s tými najkrajšími a najlepšie vybavenými piesočnatými plážami, aké sa dajú na Zante nájsť. Do tohtoročnej ponuky zaraďujeme novinky v turisticky najnavštevovanejších strediskách ostrova ako sú Tsilivi, Agios Sostis či samotný Laganas. Budeme radi, ak sa na tento úžasný grécky ostrov rozhodnete vycestovať spolu s našimi cestovnými kanceláriami a necháte sa pohltiť pravou oddychovou atmosférou gréckeho leta.

Grécko a ostrovy

Vydajte sa spolu s nami do krajiny, ktorá sa tak zapáčila olympským bohom, že si ju vybrali za svoje sídlo, do krajiny hrdinov starých antických bájí a mýtov, domova Platóna, Aristotela a ďalších veľkých filozofov - do Grécka. Práve Grécko je kolískou najstaršej civilizácie Európy. Dnes sa v celej krajine deň za dňom píšu dejiny dokonalých prímorských dovoleniek. Pozývame vás teda na cestu letného oddychu a zábavy, ktorú môžete harmonicky spojiť s poznávaním histórie a kultúry tejto jedinečnej krajiny.

Jeep Safari Zakynthos
Celodenný výlet na osem miestnych jeepoch, ktoré šoféruje domáci profesionálny šofér, dobre znalý miestnych pomerov. Počas tohto výletu sa dostanete na nádherné miesta, ktoré dobre poznajú len domáci obyvatelia ostrova Zante. Z výšky vrchu Marathias budete obdivovať panoramatický výhľad na laganaský záliv, pozriete sa do vinohradov, ktoré ukrývajú studne pochádzajúce z antických čias. V dedinkách Agalas a Kiliomeno uvidíte pôvodnú architektúru ostrova, ktorá pretrvala aj ničivé zemetrasenie v roku 1953.

V miniatúrnej dedinke Luha so 45 obyvateľmi, ktorá sa nachádza v objatí prekrásnych píniových lesov, si pochutnáte na pravej gréckej káve. Výlet pokračuje smerom na Makrys Gialos, miesto s členitým skalnatým vstupom do mora, ktoré obmývajú krištáľovo čisté vlny Iónskeho mora. Prestávka na obed, ktorý nie je zahrnutý v cene výletu, bude v horskej dedinke Koroni. Poobede sa jeepom doveziete na miesto, ktoré ponúka prekrásny výhľad na pláž Navagio s tyrkysovo modrou vodou a bielym pieskom. Táto pláž, prístupná len z morskej strany, je miestom, kde v osemdesiatych rokoch stroskotala pašerácka loď, ktorej vrak je dodnes vyvrhnutý na pevnine.

Cesta povedie ďalej na miesto Exochora, kde sa nachádza najstarší olivový strom ostrova. Vraj ho sem zasadil sám Zeus. Cestou späť sa zastavíte aj vo výrobni olivového oleja, kde Vám jej príjemný majiteľ priblíži celý tento náročný proces.

Orientačná cena výletu: 50 Eur / dospelá osoba. Zmena programu vyhradená.
Kaiki Zakynthos
More, slnko, zábava a deň plný zážitkov, to sú základné charakteristiky lodného výletu, počas ktorého strávite na mori krásny oddychový deň. Z prístavu v Agios Sostis Vás kapitán zoberie na korytnačí ostrov Marathonissi, miesto hniezdenia korytnačiek caretta-caretta, kde si zaplávate alebo budete relaxovať na pláži. Výlet pokračuje prehliadkou „modrých jaskýň“ Keri s prestávkou na kúpanie, po ktorej sa na lodi naobedujete (obed zahrnutý v cene výletu, bez nápojov). Pozvoľný návrat do prístavu v Agios Sostis, pričom nie je vylúčené, že počas výletu uvidíte na morskej hladine plávať korytnačku, nezaujímajúcu sa o ruch, ktorý svojou prítomnosťou spôsobila.

Orientačná cena výletu: 28 Eur / dospelá osoba. Zmena programu vyhradená.
Kefalónia Zakynthos
Počas svojho pobytu na ostrove Zante sa môžete presvedčiť o jedinečnej kráse ďalšieho zo skupiny Iónskych ostrovov, ostrova Kefalónia. Na tento ostrov sa dostanete loďou zo Skinari, pričom plavba trvá približne 1 hodinu a 30 minút. V prístave na Vás bude čakať autobus, a počas celodenného výletu spoznáte to najkrajšie, čo ostrov ponúka: navštívite kostol sv. Hieronýma, uvidíte jaskynné jazero Melissani, kde bol kedysi uctievaný boh Panas a loďkou sa preveziete pozdĺž jeho pobrežia, zastavíte sa v jaskyniach Drogoratti so vzácnymi stalagmitmi a stalaktitmi, kde vo veľkej sále koncertovala Maria Callas.

Pohľad na úchvatnú pláž Myrthos, skutočný raj na zemi, vo Vás zanechá nezabudnuteľné zážitky. No a pred spiatočnou cestou na Zakynthos navštívite aj hlavné mesto ostrova, Argostolli.

Orientačná cena výletu 49 Eur / dospelá osoba. Vstupy nie sú zahrnuté v cene výletu. Zmena programu vyhradená.
Navagio Zakynthos
Celodenný lodný výlet okolo ostrova, počas ktorého v prípade priaznivého počasia navštívite pláž Navagio s bielym pieskom a tyrkysovo modrou farbou mora, skrytú v nedostupných skalných útesoch. Na pláži je vyvrhnutý vrak pašeráckej lode, ktorá tu stroskotala v roku 1981. Využite fantastickú možnosť zaplávať si v priezračných vodách, dotknite sa nohou bieleho piesku a obdivujte nedotknutú prírodu ostrova. V rámci výletu je zahrnutá aj návšteva „modrých jaskýň“ Skinari, resp. Keri a viacero prestávok na plávanie.

Orientačná cena výletu: 32 Eur / dospelá osoba. Zmena programu vyhradená.
Okruh ostrovom Zakynthos
Je celodenný fakultatívny autobusový výlet, počas ktorého budete môcť obdivovať tie najkrajšie prírodné scenérie zeleného ostrova Zante. Výlet okrem iného zahŕňa prehliadku dedinky Exo-Chora, kde môžete vidieť najstarší, 2000 ročný, olivovník na ostrove. Poteší Vás pohľad na pláž Navagio, snáď najznámejší obrázok ostrova, či možnosť zaobstarať si typické miestne výrobky.

Ďalšími zastávkami v rámci výletu sú Anafonitria s kláštorom svätého Dionýza (pauza i na obed), či maličký prístav Agios Nicholaos, kde sa môžete osviežiť v morských vodách, alebo sa rozhodnúť pre plavbu loďkou pozdĺž skalnatého pobrežia a pozrieť si tzv. „modré jaskyne“ Skinari (extra poplatok). Jednou z posledných zastávok bude aj vyhliadka Bochali, kde si pri káve môžete vychutnať otvárajúcu sa panorámu hlavného mesta, Zakynthosu.

Orientačná cena výletu: 28 Eur / dospelá osoba. Zmena programu je vyhradená.
Olympia Zakynthos
Celodenný výlet do starovekej Olympie na Peloponéze odporúčame všetkým milovníkom antickej histórie a starovekých olympijských hier. Trajekt zo Zakynthosu pristane po hodine a pol trvajúcej plavbe v Kilini, prístavnom mestečku na gréckej pevnine, odkiaľ sa vydáte na miesto, kde sa v roku 776 p.n.l. konali prvé olympijské hry. Počas transferu sa o histórii hier dozviete od nášho sprievodcu všetky podstatné informácie.

Súčasťou výletu je aj spoločná prehliadka múzea a individuálne strávený voľný čas, ktorý môžete využiť na fotografické zábery miesta zanechajúceho svoj odkaz do dnešných čias. V rámci výletu absolvujete aj prechádzku modernou Olympiou.

Orientačná cena výletu: 47 Eur / dospelá osoba. Vstupy nie sú zahrnuté v cene výletu. Zmena programu vyhradená.
Vodný park Zakynthos
Výlet do vodného mestečka bazénov, šmykľaviek, víriviek, toboganov a vodných atrakcií pre deti aj pre dospelých. Toto malé vodné kráľovstvo leží neďaleko hlavného mesta ostrova Zakynthos, v dedinke Sarakinado a nájdete tu pestrofarebný vodný park s atrakciami pre deti i dospelých, jediný na ostrove Zakynthos. Navštívte preto s nami tento vodný park a nechajte sa unášať vlnami v bazénoch.

Veríme, že práve toto miesto bude nezabudnuteľným zážitkom nielen pre Vaše deti. Množstvo šmýkačiek, vodných ihrísk, bazénov, slnečníkov a ležadiel, ale i stánkov s rýchlym občerstvením je pripravených spríjemniť Vám tento oddychový fakultatívny výlet. V cene výletu je transfer z a do hotela a vstupné do vodného parku.

Orientačná cena výletu: 27 Eur / dospelá osoba, vstupné nezahŕňa stravovanie v rámci aquaparku.

Popis hotela

Oficiálne hodnotenie:

****Webstránka:

www.ionian-hotels.comPoloha:

asi 1 km od dedinky Vassilikos • nad piesočnatou plážou Mavratzi s pozvoľným vstupom do mora (ležadlá a slnečníky za poplatok) • bar a reštaurácia na pláži (za poplatok) • prístup na pláž je od bazéna s toboganom v časti Zante Imperial Beach schodmi, resp. cestičkou obchádzajúcou celý rezort • cca 17 km od letiskaUbytovanie:

Zante Imperial Beach: 2–lôžkové izby s možnosťou až 2 prísteliek • rodinné izby až pre 5 osôb (za príplatok) • Zante Royal Resort: 2–lôžkové izby s 1 alebo 2 prístelkami • klimatizácia • telefón • TV • chladnička • trezor (za poplatok) • kúpeľňa s vaňou a WC • sušič na vlasy • balkón alebo terasa s posedením • výhľad na more (za príplatok)Vybavenie:

Zante Imperial Beach: 2–lôžkové izby s možnosťou až 2 prísteliek • rodinné izby až pre 5 osôb (za príplatok)Stravovanie:

formou all inclusive

All inclusive » raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov vrátane nápojov • ľahké občerstvenie, káva a čaj počas dňa • zmrzlina • rozlievané miestne alkoholické nápoje - pivo, víno, whisky, gin, vodka, rum, tequila a nealkoholické nápoje v čase od 10:00 do 23:00 hod. v baroch rezortu • hotelové animácie • bazén s toboganom • detské ihrisko • ležadlá a slnečníky pri bazénochBuďte informovaní - prihláste sa
k odberu našich noviniek alebo si nás lajknite na Facebooku a neunikne Vám žiadna zľava

Odber noviniek