milujeme leto
piatok 24. novembra 2017 03:08
Zdieľajte na sociálnych sieťach
alebo si skopírujte odkaz
pre túto stránku:
Krajina
Destinácia, stredisko
Vyčistiť Vybrať
Dospelí
Deti
vek detí v čase ukončenia pobytu
1. dieťa
2. dieťa
Viac osôb?
Kontaktujte prosím internetový predaj alebo niektorú z našich pobočiek.
Doprava
Odletové miesto

Pýtate sa

Aké tohtoročné novinky ponúkate?
Aké tohtoročné novinky ponúkate? Nájsť každý rok nové destinácie, svieže, výnimočné a pre našinca atraktívne nielen vďaka polohe a kvalitným službám, ale i pre dostupnú cenu, nie je ľahká úloha... Aj napriek zdanlivo nemožnému, našli sme pre vás nové dovolenkové ciele, nepoznané hotely, zaujímavé miesta a atraktívne letoviská, ktoré spĺňajú vaše i naše náročné požiadavky. Túto letnú sezónu sme pre vás okrem overených destinácii pripravili i niekoľko noviniek Po dlhšej prestávke sa opäť vraciame na mimoriadne obľúbené španielske pobrežie Costa Dorada a Costa del Maresme, ktoré boli v predchádzajúcich sezónach pre našinca takmer nedostupné. Podarilo sa nám získať skvelé hotely v mimoriadne obľúbených letoviskách La Pineda, Salou, Calafell, Santa Susanna a Pineda de Mar a vybojovali sme i atraktívne uvádzacie ceny.

Novinkou v ponuke sú čarovné grécke Chalkidiki s úžasnými prírodnými scenériami a pokojnou dovolenkovou atmosférou. Operujeme lety do Thessaloník a pre našich klientov je ubytovanie zabezpečené v rodinných hoteloch a rezortoch pri unikátnych piesočnatých plážach s nádhernou tyrkysovou morskou hladinou..

Zvýšený záujem o Bulharsko v minulej sezóne nás primäl k tomu, aby sme našu ponuku rozšírili nielen o nové hotely, ale i o nové strediská a oblasti. Preto počas leta 2017 môžete s našou cestovnou kanceláriou dovolenkovať i na vychýrených Zlatých pieskoch, kde na vás čakajú vysokokvalitné hotely ako DoubleTree by Hilton či Helios Spa s príletom do Varny. Pre veľký záujem očakávame rýchle vypredanie miest, preto sa poponáhľajte :)

Ak vás láka Taliansko a chcete na vlastnej koži zažiť najkrajšie miesta ako Neapol, Vezuv, Pompeje, ostrovy Ischia, Capri a famózne pobrežie Amalfi, máme pre vás skvelú správu – túto letnú sezónu môžete s nami letieť do Kampánie!

Pre veľký úspech počas predchádzajúcich 2 rokov, kedy predaj zájazdov do Spojených arabských emirátov zažil doslova boom, sme sa rozhodli do ponuky zaradiť i tretí vysokokvalitný hotel siete Hilton priamo v Abu Dhabi a dovolenky sú opäť celoročné s odletmi priamo z Bratislavy do Dubaja! Úplnou novinkou a lahôdkou pre fajnšmekrov je All inclusive plavba po gréckych ostrovoch s pobytom na Kréte!
Máte nejaké nové zaujímavé hotely za rozumnú cenu? Nové neopozerané hotely a rezorty nájdete v takmer každej destinácii. Stále pre nás platí, že spokojnosť klienta je pre nás prvoradá, preto sme sa opäť zamerali najmä na polohu hotelov pri tých najkrajších plážach a ubytovanie so službami all inclusive rôznych tried, od 2* po 5*. Pre rodiny s 2 a 3 deťmi máme taktiež dobrú správu - rozšírili sme ponuku hotelov s rodinnými izbami a až v 33 kapacitách vás čaká klubová dovolenka so  slovenskými animátormi. Mnoho noviniek nájdete i v Grécku - nezabudnuteľné je kúpanie na nádherných plážach ostrova Korfu alebo tiež Kréty a Rhodosu, kde sme doplnili atraktívne ubytovacie zariadenia s výbornými službami. Do pozornosti dávame najmä kvalitné rezorty siete Mayors hotels a Dessole. Pre milovníkov Jadranského mora bude hitom sezóny zaiste Čierna Hora, kde je novinkou hotelový rezort Princess v Bare. Nové kvalitné ubytovacie kapacity ponúkame i v Chorvátsku – 4* hotely na Korčuli, v Orebiči, Zadare i na Krku.

Ďalšie nové hotely za mimoriadne výhodné ceny nájdete aj v obľúbenom Albánsku, v talianskej Kalábrii, na ostrove Sicília alebo tiež na magickej Sardínii. Chceme upozorniť najmä na výborný hotelový komplex Marmorata Village, ležiaci na jednej z najkrajších pláží Sardínie, rovnako dávame do pozornosti VOI Pizzo Calabro Resort, našu novinku v Kalábrii a rezort Portorosa na Sicílii, ktorý sa v sezóne 2016 radil k najobľúbenejším hotelom z našej ponuky.

Výnimočne žiadanými dovolenkovými destináciami sa opäť stávajú Turecko a Tunisko. A preto sme sa rozhodli opäť rozšíriť ponuku hotelov na o atraktívne a vysokokvalitné 4* a 5* all inclusive hotelové komplexy s výbornou polohou priamo pri pláži. Obľúbené je i Jadranské pobrežie na severe Talianska, ktoré ponúka starostlivo vybrané ubytovacie zariadenia v blízkosti pláže, atraktívne apartmány nevynímajúc. Široká paleta ponúkaných voľno časových aktivít a plytké teplé more ocenia nielen rodiny s malými deťmi.

Teší nás, že s nami stále radi cestujete aj na ostrov Malta, kam ako jediní prevádzkujeme priame lety z Bratislavy. Pre veľký záujem sme do nášho katalógu zaradili rozšírenú ponuku zaujímavých leteckých poznávacích zájazdov, okrem stabilných poznávačiek u nás nájdete i Maroko, Gruzínsko a Arménsko, Sedem divov Islandu, Krásy Pobaltia a mnohé iné. V roku 2017 oslavujeme i 100. výročie Zjavení Panny Márie, čo sme zohľadnili i pri tvorbe programom viacerých zaujímavých leteckých pútnických zájazdov....je si skutočne z čoho vybrať.
Kde nájdem naozaj krásnu pieskovú pláž vhodnú i pre malé deti? V našej ponuke nájdete množstvo hotelov a rezortov ležiacich pri nádherných pieskových stredomorských plážach, ale i na plážach Červeného, Čierneho a Arabského mora. Vašu pozornosť by sme však radi upriamili na severný Cyprus – strediská Kyrenia a Famagusta. Krásna, dlhá, upravená, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora očarí každého z návštevníkov. Jemný piesok a tyrkysové more nájdete i v Karibiku Stredomoria – úchvatnej talianskej Sardínii, rovnako ako v Kalábrii a Sicílii... Zabudnúť nemôžeme ani na Zlaté piesky a Slnečné pobrežie v Bulharsku a nádherné piesočnaté pláže Albánska.
Kde nájdem kvalitnú pokojnú oddychovú dovolenku bez masy turistov?
Kde nájdem kvalitnú pokojnú oddychovú dovolenku bez masy turistov? Turistov a dovolenkárov nájdete samozrejme v každej destinácii, avšak v niektorých krajinách a strediskách ich je predsa len pomenej :) Nepredimenzované štvorhviezdičkové all inclusive rezorty či menšie rodinné hotely nájdete napríklad i na gréckych Chalkidikách, či na dvoch iónskych ostrovoch - Korfu a Zakynthos, ktoré svojou nezabudnuteľnou atmosférou a úžasnými prírodnými krásami očaria každého jedného dovolenkára. Rovnako vám môžeme odporúčať pobyty vo vybraných hoteloch i na Sicílii, Sardínii, Kampánii, či Kalábrii. Jedinečný prázdninový svet v pokojných letoviskách s čistými pieskovými plážami a s pozvoľným vstupom do mora ponúka pokojnú dovolenku rodinám, či párom túžiacich po oddychu bez ruchu prázdninových stredísk s množstvom zahraničných turistov...
Chceme stavať s deťmi pieskové hrady :)
Chceme stavať s deťmi pieskové hrady :) Choďte do Bulharska! Slnečné pobrežie, Zlaté piesky a okolité letoviská sú vychýrené svojimi pieskovými plážami a úžasnou bulharskou zmrzlinou! V našej ponuke nájdete fantastické 4 a 5* all inclusive hotely. Bulhari investujú do infraštruktúry nemalé peniaze a tak tu nájdete novovybudované aquaparky, ktoré sú súčasťou našich hotelov, kde sa vybláznia aj "dospelé" deti :)
Kam za krásami prírody? Každá krajina má svoje krásne zákutia a nezabudnuteľné prírodné scenérie – morský národný park na Zakynthose, Údolie motýľov na Rhodose, roklina Samaria na Kréte, Boka Kotorska v Čiernej Hore, množstvo národných parkov v Chorvátsku, Albánsku a Bulharsku, Červené more v Egypte, Pamukkale v Turecku, Sahara v Tunisku... pomenúť musíme i smaragdovú perlu Iónskeho mora – ostrov Korfu s unikátnymi prírodnými krásami ako Sidari, či okolitými ostrovčekmi Paxos a Antipaxos. Taktiež ostrovy Sicília, Sardínia, oblasť Kampánie, či najjužnejšia časť Talianska - slnečná Kalábria - nadchne každého vyznávača prírodných krás, čakajú na vás pláže ako v Karibiku, prekrásne skalné výbežky končiace vo spenených morských vlnách, alebo výstup na  magickú sopku Etnu. Nechajte sa zlákať na potulky po španielskej Sierra Nevade v Andalúzii, navštívte Dračie jaskyne na Malorke a vychutnajte si jedinečný malý veľký ostrov Malta, ktorá je prírodným skvostom sama o sebe. Stačí si len vybrať...
Kde nájdem zaujímavé historické pamiatky?
Kde nájdem zaujímavé historické pamiatky? Side v Turecku, Pyramídy v Egypte, Nesebar v Bulharsku, každé väčšie mesto v Chorvátsku, Knossos na Kréte, celý ostrov Rhodos, Achillion na Korfu, Kartágo a El jem v Tunisku, Valleta – mesto palácov na Malte, Paphos na južnom Cypre, Neapol a Sorrento v Kampánii, Pompeje, celá Sicília, Sardínia, Kalábria... všade vám vieme ponúknuť zaujímavé historické pamiatky v rámci bohatej ponuky miestnych fakultatívnych výletov.
Aký je rozdiel medzi ALL INCLUSIVE a ULTRA ALL INCLUSIVE? All inclusive v preklade znamená "všetko v cene". Koncept all inclusive je ideálnym prostriedkom pre bezstarostnú dovolenku plnú komfortu, pričom náklady na nápoje a občerstvenie zostávajú pod vašou kontrolou. Sú zahrnuté v cene zájazdu. Ultra all inclusive služby v sebe zahŕňajú okrem stravovania formou all inclusive i služby navyše, ako napríklad slnečníky a ležadlá pri bazéne i plážový servis zdarma, prípadne hotelom pripravený animačný program a vstup do vodného parku. Vo vybraných hoteloch sa ultra all inclusive týka výhradne extra služieb pri stravovaní - napr. vo vybraných hodinách sú počas dňa podávané i importované značkové alkoholické nápoje alebo možnosť občerstvenia počas 24 hod. denne.
Čo je klubová dovolenka?
Čo je klubová dovolenka? Vo vybraných hoteloch označených piktogramom SUN&FUN klub poskytujeme počas letných prázdninových mesiacov júl a august služby klubovej dovolenky, kde sa budú deti i dospelí zabávať so slovenskými animátormi. V rámci klubov sa organizujú denné aj večerné programy – súťaže, hry, zábavné i športové aktivity. Okrem aktivít pre deti v rámci klubov animátori organizujú aj športové aktivity pre dospelých. Príďte si zahrať tenis alebo plážový volejbal štýlovo k moru.
Buďte informovaní - prihláste sa
k odberu našich noviniek alebo si nás lajknite na Facebooku a neunikne Vám žiadna zľava

Odber noviniek