milujeme leto
pondelok 25. októbra 2021 15:34
MENU moje obľúbené
Zdieľajte na sociálnych sieťach
alebo si skopírujte odkaz
pre túto stránku :

Dominikánska republika Playa Bávaro MELIÁ Caribe Beach Resort hotelový komplex ******

Cenník v PDF formáte

Termíny a ceny podľa dopravy


Prebieha načítanie…
Tento hotel si práve {looking} {count} {users}.

Aktuálna doba si žiada veľké činy a my ich robíme na poli cestovného ruchu. Prvýkrát v histórii budú realizované priame nonstop lety - bez prestupov a medzipristátí - zo Slovenska do Dominikánskej republiky. Aj Vy môžete byť pri tom a využiť najrýchlejšie, najbezpečnejšie a najpohodlnejšie spojenie zo Slovenska na svetoznáme pláže v oblasti Bávaro v Dominikánskej republike.

Len si to predstavte, nastúpite do lietadla v zimnej Bratislave a za 10 hodín vás už zohrievajú teplé lúče karibského slnka a čakajú belostné pláže a oddych v tieni paliem na brehu tyrkysového mora. Nonstop lety organizujeme v spolupráci s nemeckou leteckou spoločnosťou Condor, ktorá má svoju bázu na letisku vo Frankfurte.

Condor sa od svojho vzniku, v roku 1956, vypracoval na najpopulárnejšiu nemeckú dovolenkovú leteckú spoločnosť (podľa Nemeckého inštitútu pre kvalitu služieb DISQ) a prepraví ročne viac ako 9 miliónov pasažierov z 8 nemeckých letísk až do 90 destinácií na celom svete. Prevádzkuje viac než 50 lietadiel, ktorých údržbu zabezpečuje sesterská spoločnosť Condor Technik vo Frankfurte a Dusseldorfe. Spoľahlivé lietadlá typu Boeing 767-300ER s kapacitou 249 miest v 3 triedach komfortu vás bezpečne dopravia na slnečné pláže Karibiku a tiež späť domov.

» Fly BUSINESS CLASS - priame lety z Bratislavy
» Fly PREMIUM class - priame lety z Bratislavy
» Fly ECONOMY class - priame lety z Bratislavy

POVINNÉ PRÍPLATKY » servisné poplatky letiskové poplatky, bezpečnostná taxa a iné poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy a transfery v cieľovej destinácii) 290 € na osobu

Playa Bávaro - dovolenka leto 2021

Oblasť Punta Cana sa chváli 48 km dlhým súborom nádherných bielych pláží v Karibiku – z ktorých najkrajšia sa volá Playa Bávaro. Je prešpikovaná kokosovými palmami siahajúcimi až po oblohu. Punta Cana je miestom odpočinku a relaxu pri mori. Tu, kde sa Atlantik stretáva s Karibikom, od severného cípu Uvero Alto až po južný Cap Cana, ponúkajú all inclusive rezorty všetky rozmary a pohodlie luxusnej rekreácie na pláži. Rodiny sa tešia zo zábavných centier a vodných parkov pre deti, zatiaľ čo páry si môžu vychutnať romantické miesta. Ale nejde len o zábavu na slnku, mäkký biely piesok, do ktorého sa vám vnárajú prsty na nohách, azúrovú, čistú vodu, ideálnu na kúpanie, ale aj o rybárčenie alebo potápanie kvôli podmorskému životu a vrakom starých lodí. Punta Cana je tiež cieľom golfistov s 10 ihriskami. Kamkoľvek sa pozriete - žiarivo biele pobrežie Punta Cany sa chváli 11 plážami s certifikátom kvality „Modrá vlajka“. Od malebného surfovacieho centra Macao a pláží Bávaro, až po Corales a Cortecito - nájdete tu obchody, obchodné centrá, vodné športy a bary na pláži. Preskúmajte karibský, dominikánsky vidiek na terénnom safari a plantáže cukrovej trstiny. Navštívte tiež najvyššie položené pútnické miesto - Baziliku Nuestra Señora de la Altagracia. Punta Cana je typická skvelou atmosférou mora, slnka, piesku, tanca, kokteilov, rumu, chutného jedla a šúľaných ci

Dominikánska republika

Chutné mofongo, rum Brugal, cigary a melodická bachata... užite si tú najúžasnejšiu dovolenku na jednej z perál Karibiku - v Dominikánskej republike! Nájdete tu prekrásne piesočnaté pláže, blankytne modré a zároveň príjemne teplé more, skvelé tropické podnebie, a tiež nádhernú prírodu. Prežite horúce dni plné romantiky a oddýchnite si pri mori s osviežujúcim koktejlom v ruke. Pýtate sa, či je to možné? Presvedčte sa o tom v nasledujúcich riadkoch a neskôr na vlastnej koži v rezorte Mélia Caribe Beach.
Dominikánska republika patrí k veľmi obľúbeným a vyhľadávaným exotickým destináciám Karibiku. Nachádza sa vo východnej časti ostrova Hispaniola a patria k nej i priľahlé pobrežné ostrovy. Metropolou a zároveň druhým najväčším mestom karibskej oblasti je Santo Domingo, ležiace na južnom pobreží ostrova. „Dominika“, ako sa Dominikánska republika familiárne nazýva, je pre turistov atraktívna najmä pre svoje nádherné piesočnaté pláže lemované zelenými palmami. Ich spoločná dĺžka je až 300 km z celkového pobrežia. MIestna krajina je však veľmi rôznorodá. Okrem pláží možno na druhej strane obdivovať vysokohorskú púšť, tropické pralesy a savany. Najvyšším pohorím uprostred krajiny je Cordillera Central s najvyšším vrchom celého Karibiku - Pico Duarte. V prípade, že si chcete oddýchnuť, opáliť sa a užiť si oddych na tých najkrajších plážach i v zimných mesiacoch, pocestujte s nami práve do tejto destinácie. So svojím príjemným podnebím i v zime a na jar je ideálnym miestom pre relax, ale tiež zábavu a dobrodružstvo. Neváhajte a poďte s nami vyskúšať potápanie v tých najpriezračnejších vodách, golf na tých najzelenších trávnikoch alebo podniknite aspoň jeden z dobrodružných výletov, ktoré v rámci dovolenky v Dominikánskej republike ponúkame. www.godominicanrepublic.com


Hlavné mesto:
Santo Domingo

Počet obyvateľov:
9.184.000

Rozloha:
48.442 km2

Mena:
peso

Magický ostov Isla Saona na katamaráne Dominikánska republika
Ak nie ste práve fanúšikom histórie, kultúrnych pamiatok či adrenalínových športov, a radšej dávate prednosť hrejúcemu slnku a priezračným vodám tyrkysového mora, tento výlet je pre vás ako stvorený.
V úvode dňa sa autobusom dopravíme do prístavu Bayahibe, odkiaľ sa katamaránom budeme plaviť pozdĺž pobrežia úžasného národného parku Del Este až k ostrovu Saona. Cestou sa však zastavíme v nádhernej azúrovej zátoke, kde si môžete dosýta vychutnať kúpanie a zároveň zažiť niečo jedinečné - pozorovanie morských hviezdic.
Následne sa doplavíme na už spomínaný ostrov Isla Saona, kde si vychutnáme obed a po ňom pokojné popoludnie spríjemnené leňošením, opaľovaním a kúpaním sa.
Keďže na ostrove Saona strávime popoludňajšie hodiny, chceme vám toto čarovné miesto aspoň trochu predstaviť. veď v roku 1494 sa na ňom zastavil i sám slávny moreplavec Krištof Kolumbus.
Saona leží na juhovýchode Dominikánskej republiky a plavba zo strediska Punta Cana katamaránom trvá približne dve hodiny. Tento ostrov je skutočne malým kúskom raja v Karibiku s bielym pieskom na pobreží a posiaty vysokými zelenými palmami. Saona má i podmanivý podmorský svet, preto okrem opaľovania a kúpania sa odporúčame vyskúšať i šnorchlovanie a potápanie. Stačí vojsť do mora a tam na vás čakajú okúzľujúce koralové zákutia plné pestrofarebných rýb. Vtedy si poviete, že toto je to, za čím ste prišli.
Samaná, Las Terranas a veľryby Dominikánska republika
Chcete zažiť niečo naozaj nezabudnuteľné a doslova dychberúce? Ponúkame vám presne to, čo hľadáte!
Polostrov Samaná je miesto s panenskou prírodou, v súčasnosti veľmi vyhľadávané. V dávnych časoch bolo skvelým úkrytom pre pirátov, ktorých robili palmové lesy, izolované pláže a skryté jaskyne ostrova takmer neviditeľnými. Dnes je Samaná vďaka svojim pralesom, divokým plážam a kokosovým plantážam rajským únikom od hektického života turistov. A keďže i vy ste jednými z nich, počas návštevy tohto rozprávkového miesta máte neuveriteľnú možnosť zazrieť priam čriedy obrovských cicavcov – veľrýb keporkakov (vráskavcov dlhoplutvých), ktoré každý rok navštívia záliv Samaná Bay s cieľom párenia sa. Musíte uznať, že už iba predstava tejto scenérie je vskutku dychberúca.
A to nie je v rámci nášho výletu všetko. Po tomto ohromujúcom zážitku sa presunieme do Las Terranas, kedysi rybársku dedinku, dnes snáď najmodernejšie mesto polostrova, odkiaľ sa jazdou na koni či somárovi vydáme k ďalšiemu prírodnému skvostu teto krajiny - k vodopádu El Limón.
Samozrejme, tak ako pre iné oblasti Dominikánskej republiky, i pre polostrov Samaná sú charakteristické prekrásne, dlhé pláže s jemným bielym pieskom, usmiate karibské slnko a krištáľové vody mora. Využite šancu priniesť si dovolenkové spomienky, na ktoré určite nikdy nezabudnete.
Santo Domingo Dominikánska republika
Pridajte sa k nám a absolvujte s nami jedinečnú prehliadku tých najväčších historických skvostov v hlavnom a najväčšom meste Dominikánskej republiky - Santo Domingo, ktorého historické jadro bolo v roku v roku 1990 zapísané na Zoznam Svetového kultúrneho dedičstva UNESCO!

V prípade, že sa rozhodnete pre tento výlet, naskytne sa vám príležitosť vidieť preslávené pamätihodnosti, prejsť sa po najstaršej ulici v Amerike - Calle Las Damas, uzriete dom Diega Kolumba, potomka slávneho moreplavca, a tiež prvú katedrálu v Amerike, majestátnu pevnosť Ozama či národný Pantheon. Koloniálne mesto, teda historické jadro mesta, bolo založené v roku 1498 a stalo sa vzorom pre mnohých architektov.

Druhú časť prehliadky ocenia najmä milovníci nákupov, pretože zavítame na typický miestny trh so suvenírmi, slávnu pešiu zónu El Conde a do živej turistickej oblasti Malecón, v ktorej sa okrem iného nachádza famózne nákupné centrum Agora. ideálnym na zrelaxovanie a nabratie nových síl je pekný, udržiavaný Parque Independencia. No a jednou z významných kultúrnych pamiatok, ktorú nemožno opomenúť, je múzeum - Museo de las Casas Reales.

V Santo Domingo je toho k videniu podstatne viac. Preto ak máte chuť stráviť dovolenkové dni i návštevou pamiatok a spoznávaním histórie, neváhajte! Vráťte sa s nami do dávnych čias dobyvateľov, do čias Krištofa Kolumba...

Popis hotela

Oficiálne hodnotenie:

*****Webstránka:

www.melia.comPoloha:

luxusný komplex známej španielskej hotelovej siete Meliá sa nachádza priamo na bielej pláži Playa Bávaro v letovisku Playa Bávaro - Punta Cana • na nádhernej dlhej piesočnej pláži s jemným bielym pieskom • 15 minút jazdy autobusom od medzinárodného letiska Punta Cana • 2 hodiny jazdy autobusom od hlavného mesta Santo DomingoUbytovanie:

elegantne zariadené 2–lôžkové luxusné izby DELUXE s možnosťou 1- 2 prísteliek • wifi pripojenie je vo všetkých izbách • individuálne regulovateľná klimatizácia • kúpeľňa s príslušenstvom • sušič na vlasy • TV • kávovar na izbe • žehlička a žehliaca doska • trezor • minibar • pohodlné sedenie na balkóne alebo na terase s nádherným výhľadom do palmovej záhrady • možnosť ubytovania v izbách typu PREMIUM beach side, FAMILY ROOM beach side, The LEVEL premium a The Level Suite za príplatokVybavenie:

luxusný hotel s prekásnou palmovou záhradou • hotel pozostáva z hlavnej budovy a priľahlých viliek • priestranná vstupná hala s recepciou v hlavnej budove • hotel sa môže pochváliť jedným z najlepších spa centier • fitness centrum s najmodernejším zariadením • 8 reštaurácií a 4 bary: reštaurácia CAPRI, kde sa podáva vynikajúca stredomorská kuchyňa, ALMA - španielska kuchyňa, LA HACIENDA - mexická kuchyňa, HOKKAIDO - japonská kuchyňa (za úhradu), TARTUFO - talianska kuchyňa, BAZAAR - americký grill, food truck a bufetová stanica, O GRILLE - snack bar pri vodnom parku Splash Island, MERKADO - medzinárodný bufet na raňajky, obed a večeru, RIVIERA - reštaurácia pre hostí ubytovaných v the LEVEL s celodenným bufetom alebo á la carte servírovaním na obed a večeru, BAREFOOT - snack bar na pláži, SAPPHIRE BAR - moderný luxusný bar, SHAKER BAR - tradičný bar „casual“, POOL BAR - ponúkajúci občerstvenie pri bazéne • dospelí hostia nad 18 rokov môžu využiť viac kulinárskych možností vo vedľajšom sesterskom hoteli Meliá Punta Cana Beach Resort • 4 bazény v palmovej záhrade • Kids Club pre deti od 8 mesiacov do 13 rokov, detský bazén, detské ihrisko, volejbalové a futbalové ihrisko, biliard, stolný tenis, miestnosť s videohrami, animácie pre deti • tematické párty organizované každý týždeň • YHI SPA wellness center za poplatok: sauna, parná sauna, jacuzzi, salón krásy a kozmetiky, masáže, procedúry na ošetrenie tváre a tela • butiky a kasíno za úhradu • ležadlá a slnečníky na pláži i pri bazéne zdarma • wifi v priestoroch lobby zdarma • 24-hodinová lekárska služba (za poplatok)Stravovanie:

formou ALL INCLUSIVE

ULTRA ALL INCLUSIVE raňajky, obedy a večere formou bohatých švédskych stolov alebo servírované podľa typu reštaurácie vrátane nápojov • pestré občerstvenie počas dňa • káva, čaj, voda, nealkoholické nápoje, džúsy, pivo, vybrané alkoholické nápoje, víno, kokteily • detské menu • plážové osušky • slnečníky a ležadlá pri bazéne a na plážiPláže:

priamo pri hoteli nádherná dlhá biela piesočná pláž s pozvoľným vstupom do mora • ležadlá, slnečníky, plážové osušky, nemotorizované vodné športy zdarmaŠport a zábava:

fitness centrum s najmodernejším zariadením • volejbal, futbal • animačné programy pre deti počas dňa • spa centrum (za poplatok) • detské ihrisko • párty • stolný tenis • biliard • 7 tenisových kurtov (tréner a večerná hra za poplatok) • basketbalové ihrisko • 18-jamkové golfové ihrisko kvality svetového šampionátu (za poplatok) • vodný park SPLASH ISLANDNovinka v ponuke
Buďte informovaní - prihláste sa
k odberu našich noviniek alebo si nás lajknite na Facebooku a neunikne Vám žiadna zľava

Odber noviniek